Категорії
Новини Новини

Мій дім – моя фортеця: що для цього потрібно

Вхідні двері – межа між своїми та чужими, і вимоги до них високі. Якщо купувати саме двері вхідні, а не міжкімнатні, то робити вибір лише за дизайном та вартістю недоцільно.

Критерії вибору

Базові потреби у безпеці, міцності та привабливості моделі становлять основу вибору:

  1. Матеріал. Основними є дерево, пластик та метал, найбільш надійними експерти називають сталеві двері з дерев’яною обробкою.
  2. Розмір. Товщина листа на полотні вхідних дверей не менше 1,5-2 мм. Перевищення розміру не рекомендується, оскільки двері стають занадто важкими і незручними в експлуатації.
  3. Каркас. Два варіанти з рядом переваг. Кутовий каркас утримує розмір дверного отвору та заощаджує простір. Каркас із профільної труби займає більше місця, але він міцніший.
  4. Облицювання. Три способи захисту – покриття металевої поверхні молотковою фарбою, накладки з дуба або ясена та оздоблення ПВХ-плівкою. І якщо фарба не надає естетичного вигляду, то накладки з натуральних матеріалів – це витвір мистецтва. Плівка ж довговічна, стійка та водонепроникна.
  5. Замок. Від злому за допомогою відмичок захищає циліндровий замок, а сувальдний витримує фізичний натиск. У сталевих дверях є девіатор – додаткова точка замикання.
  6. Фурнітура. Впливає на щільність прилягання, якість відчинення та надійність дверей загалом. Слабке місце конструкції – петлі, що захищаються через протизнімні штирі.
  7. Звуко- та теплоізоляція. Подвійний контур ущільнювачів, пінополістирол та мінеральна вата «Ізовер» заповнюють полотно.

Купити вхідні двері здається нелегким завданням, є безліч нюансів та характеристик у різних моделях. Але навіть якщо через цю перешкоду пройти та знайти потрібну конструкцію дверей під свої запити, то неправильний монтаж може звести нанівець усі попередні старання.

Монтажний процес у руках професіоналів

Компанія дверей Solo-Dveri не перший рік спеціалізується на продажі дверей різних конструкцій від провідних вітчизняних і зарубіжних виробників. Якщо ви купили вхідні двері, її досвідчені майстри за вашим бажанням виконають повний цикл установки – починаючи від оформлення замовлення і закінчуючи доставкою та монтажем. Фахівці неухильно дотримуються будівельних стандартів, щоб уникнути шлюбу. Консультанти компанії дають детальну інформацію про конструкцію дверей, матеріали, властивості фурнітури, допомагають у виборі серед тисяч моделей від 46 брендів. Окрім цього, приємним бонусом є безпроцентна розстрочка на товар та доставка за 0 гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Последние записи

This site is registered on wpml.org as a development site.