Категорії
Новини Новини

Якісне вугілля на натуральній основі

Одним із важливих принципів комфортного використання кальяну є правильний вибір вугілля. В даний час на українському ринку пропонується величезна кількість різних видів вуликів, брендів, тому навіть не кожен професійний кальянник, не кажучи вже про любителя насолодитися ароматним серпанком, здатний замовити вугілля для кальяну правильно з першого разу.

Основною функцією кальянного вугілля є розігрів тютюнової суміші до температури тління. Як тільки буде досягнуто оптимальної температури (до 800 градусів за Цельсієм), тютюн почне виділяти ароматний дим. Щоб цей процес відбувся швидше, використовується спеціальний конструктивний елемент кальяну – регулятор жару, на професійному жаргоні калаудом.

Якісне вугілля для кальяну виготовляється виключно на натуральній основі – з деревно-рослинної сировини. Компоненти спочатку зневоднюються, потім перемелюються в дрібнодисперсний пил, з якого методом пресування формуються кубики різного розміру.

Яке вугілля для кальяну краще

Сьогодні можна купити вугілля для кальяну, виконане на основі такої натуральної сировини:

  • Горіхове. Використовується шкаралупа волоських горіхів, що відрізняється чудовими смакоароматичними якостями.
  • Виноградне. Варіації на основі виноградної лози надають курильні суміші особливий смак, аромат, дозволяють максимально повно розкрити властивості тютюну.
  • Лимонне. Деревина лимона забезпечує нейтральні якості, що не надають тютюнової суміші стороннього запаху.
  • Оливкова. Таке вугілля виготовляється з деревини оливкових дерев та плодових кісточок. Так само, як і лимонні аналоги, вони мають нейтральний смак, аромат.
  • Кокосове. Мабуть, найпопулярніший продукт серед любителів кальяну та професійних кальянників завдяки відсутності смаку, аромату та тривалому рівномірному тлінню.

Крім того, існують вугілля, що саморозпалюється, до складу яких входить селітра, сухий спирт.

Де в Києві купити якісне кальянне вугілля

У столиці України краще замовляти засоби для розпалювання тютюнової суміші у спеціалізованих магазинах. Одним із найбільш популярних серед поціновувачів ароматного диму є інтернет-магазин Dumok. В асортименті є великий вибір вугілля, отриманого з різної сировини. Можна також вугілля для кальяну купити місцевого виробництва, виконане зі шкаралупи волоського горіха, та індонезійське, що виготовляється з оболонки кокосового горіха. Залежно від розміру кубика та матеріалу виготовлення однієї зарядки вистачить на повноцінне тління курильної суміші протягом одного-двох годин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Последние записи

This site is registered on wpml.org as a development site.